6

Arredeco Mimarlık genç profesyonellerden oluşan ekibi ile mimari ve iç mimari, tasarım, projelendirme, planlama, uygulama, restorasyon ve danışmanlık servislerini başarı ile yürütmektedir. Proje, tasarım, planlama ve uygulama çalışmalarının her aşamasında müşterisini takımına dahil ederek tanımlanan talepleri kısa sürede çözümleyen Arredeco Mimarlık ekibi, tasarım, planlama ve uygulama gelişim sürecindeki kaliteyi garanti etmektedir. Arredeco Mimarlık, tasarım, uygulama ve restorasyon projeleri, kalite – kontrol safhalarında proje başlangıcından sonuna kadar olan süreçte verimli bir çalışma düzenine sahiptir.
Bugüne kadar yapılan projeler arasında residence-konut projeleri, yaşam kompleksleri, sağlık yapıları, rekreasyon projeleri, çevre tasarımı projeleri, iş merkezi – ofis projeleri, kentsel tasarım projeleri, dekorasyon projeleri, restorasyon projeleri, spor kompleksi projeleri  bulunmaktadır. Tasarım anlayışının sonucu olarak tüm projelere detaydan bütüne aynı özenle yaklaşan Arredeco Mimarlık  son teknolojileri de yakından takip ederek, uygun malzeme seçimi ve pratik uygulama teknikleriyle projelerine değer katar.

 

 EKİBİMİZ

 

 
Ahmet Caner KUTSALYüksek Mimar
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olan Ahmet Caner Kutsal, yine aynı üniversitede Bilgisayar Ortamında Mimari Tasarım Bilimdalı’nda yüksek lisansını tamamlamıştır. Aktif olarak Arredeco Mimarlık ile profesyonel çalışmalarına devam eden Ahmet Caner Kutsal, özel davet üzerine çeşitli üniversitelerde ders vermektedir.

  

 

Burçin KUTSALYüksek Mimar
Arredeco Mimarlık ekibinde yer alan Restorasyon Uzmanı Dr. Mimar Burçin Kutsal, Uludağ Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde lisansını tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Restorasyon Yüksek Lisans programı ve ardından Gazi Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalı Restorasyon Programı’nda Doktora çalışmasını tamamlamıştır. Burçin Kutsal ARREDECO MİMARLIK dışında aynı zamanda özel bir üniversitede Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Ali KUTSALİç Mimar
Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık bölümünden mezun olan Mehmet Ali Kutsal, çalışmalarına Arredeco Mimarlık bünyesinde devam etmekte aynı zamanda da Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mimari Tasarım Yüksek Lisans programında Master eğitimi almaktadır.

Auto'CatKedi
Arredeco Mimarlık ekibinin yeni üyesi olan Auto'Cat, Scottish Fold cinsi sevimli bir kedidir. Diğer ekip üyelerinin tasarım yönünü geliştirmesi ve ilham verici özellikleriyle bilinir. Mimarlığa ilgisi sebebiyle Auto'Cat ismini almıştır.